Möödunud: Muinasjutuõhtu (vene keeles)

Polina Tšerkassova | 16.12.2017 kell 18:00

Tänapäeval vajavad muinasjutte eelkõige täiskasvanud – lapsed tunnevad ja saavad kõigest aru nagunii. Esitusele tulevad muinasjutud, mis sobivad nii lastele kui ka täiskasvanutele. 

Ettevaatust!!! Pärast muinasjuttude kuulamist võib tekkida soov kirjutada unustatud sõbrale, helistada lähedasele inimesele või teha midagi head. Nii on muinasjutuvestmist kasutatud aegade algusest selleks, et inimesi vaimustada ja julgustada, neid hoiatada või õpetada midagi tähtsat – kuidas selles keerulises maailmas elada.

Polina Tšerkassova on antropoloog, muusik ja muinasjutuvestja, kes põimib kaugetelt maadelt toodud tõsielulugusid ja muinasjutte oma muusikaga, mida ta esitab erinevatel haruldastel pillidel. Polina on tegelenud üle 10 aasta muusika ja muinasjutuvestmisega, ta uurib lugude, helide ja kuulamise mõju inimestele, kandes edasi suulise kultuuri traditsiooni ja kaasaegset jutuvestmist.
 

RUS

Приглашаем тебя на уютный сказочный вечер!

Сказки в наши дни нужны прежде всего взрослым – дети и так всё понимают и чувствуют. На вечере прозвучат сказки как для взрослых, так и для детей.

Внимание!!! Слушая сказки может появится желание написать забытому другу, позвонить родным или сделать что-то хорошее. Именно поэтому испокон века сказки использовались для того, чтобы вдохновить и ободрить людей, предостеречь их и научить главному – как жить в этом непростом мире.

Полина Черкасова – антрополог, музыкант, сказочница, соединяющая сказки и правдивые истории, привезённые ею из дальних стран, со своей музыкой, которую она исполняет на различных редких инструментах. Уже около десяти лет Полина занимается музыкой и сказительством, исследует влияние звуков и слухового восприятия на человека, продолжая традиции устного творчества и современного сказительства.


Pilet 5 € tund enne algust kohapeal / Билет 5 € на метсе за час до начала


KATEGOORIAD: Kontserdid