6. septembril alustab uut hooaega Tallinna Tantsuklubi, et Hopneri Majas tantsu lüüa ja ikka kaks korda kuus.
Tantsitakse eelkõige eelmise sajandi alguse eesti tantse ja alati pillimehe ehk elava muusika järgi. Sekka juhtuvad ka mõned tantsud naabermaadest ja kaugemaltki.
Seekord algusega kell 18.00 õpetab Leanne Barbo kõikidele huvilistele tantsusamme ning 19.00 hakkab päris tantsuõhtu hoogsalt pihta.
Muusikat teevad tantsijatele Jaan Sarv, Maarja Sarv, Monika Väliste, Leanne Barbo, Hans Mihkel Vares, Enrik Visla, Hanna-Liia Kiipus, Sänni Noormets, Aita Teigar ja Raivo Männik.
Tantsuklubi on nüüdseks juba 30 aastat tegutsenud rahvamuusika- ja rahvatantsuklubi. Oma olemuselt on see kui linna kolinud külapidu, kus külakogukonna asemel kohtuvad need inimesed, kellele meeldib rahvatants ja -muusika.
Kõik on alati oodatud, olgu noor või vana, julge või häbelik. Tavapäraselt sissepääs väikese tasu eest ja piletid müügil Fienta.com.
Esimese tantsuõhtuga tähistame Kesklinna Valitsuse 30-aastaseks saamist.
Sissepääs seekord täitsa prii. Uksed avatud alates kell 17.45 Vanaturu kael 3.
Kohapeal on väike kohvikunurk.