Möödunud: Radik Tyulyush, Denis Kucherov, Triinu Taul

kontsert-rännak Ilmapuu | 28.10.2017 kell 19:30

28. oktoobril astub esmakordselt Eestis üles sakramentne trio, kes viib teid muusikalisele palvele puhta vee ja maailmamerede kaitseks. Kaks tundi kollektiivset mediteerimist, kokkusaamist esivanematega ja valgustavat energiavoogu.

Triosse kuuluvad:
- Radik Tyulyush, kõrilaulumeister, legendaarse ansambli Huun-Huur-Tu liige ja BBC Radio 3 World Music preemia laureaat (Mongoolia, Tõva)
- Denis Kucherovi, löökpillivirtuoos (tabla, hang, kadžira), ansambli S.A.M.H.E.Y asutaja (Venemaa)
- Triinu Taul, pärimusmuusikute suguvõsa järeltulija ja laulik (Eesti)
 

 

Radik Tyulyush
Radiku muusika loob maagilise atmosfääri, mida saab täiuslikult tunnetada vaid elavas kontsertesituses – see on muusika, mis sünnib "siin ja praegu". Oma muusikaga kutsub ta kuulajaid sukelduma Aasia geograafilises keskmes elavate Tõva rändrahvaste maailma, mis on oma kõrgete mägedega kaitstud ja isoleeritud muust maailmast. Nii nagu Tõva rahvas on juba ammustest aegadest kummardanud Taeva Isa Tengrit, Maa Ema Tšerit ja Maavaime ehk Urjanhide, tänab ka Radik oma muusikaga jumalaid nende osutatud hoole ja kaitse eest.

Denis Kucherovi (Jagannath)
Jagannath on üks tuntumaid traditsioonilise India muusika artiste Venemaal ja Ida-Euroopas. Tema muuusikutee sai alguse 14-aastaselt, kui ta alustas klassikalise muusika ja tablamängu õpinguid. 18-selt rändas ta juba Indiasse, kus õppis Guru Hashmat Ali Khan’i käe all ja oli India suurima tablamängija Rafiuddin Sabrini õpilane. Denis on oma karjääri jooksul esinenud koos peaaegu kõikide maailma tuntuimate India muusikutega, olnud üks maailma suurima joogafestivali korraldajatest, andnud välja mitmeid plaate ja asutanud maailmakuulsa ansambli S.A.M.H.E.Y.

Triinu Taul
Triinu on laialt armastatud unikaalse ja maagilise häälega eesti lauljatar, kes valdab ka mitmeid rahvapille. Tema muusika on transsi viiv segu šamaanlikest rütmidest, joikist, džässist, ambiendist ja teiste rahvaste muusikalistest traditsioonidest: Lõuna-Ameerikast, Aafrikast ja Araabiamaadest. Tema muusikas kajastub rahvuslik hing, mis saavutab läheduse oma sisemise olemusega.


Piletid ja lisainfo: +37253738387
Osta pilet: https://fienta.com/korilaulik-radik-tyulyush-i-kontsert-ilmapuu


KATEGOORIAD: Kontserdid

Sündmuste kalender

> November 2023 >
Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede Laup Pühap
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123