Möödunud: Сказки зимнего солнца. Полина Черкасова

20.12.2020 kell 13:00 - 18:00

20.detsembril  kell 13:00 /18:00 (vene keeles)

Jutuvestja ja multi-instrumentalist Polina Tšerkassova kutsub traditsiooniks saanud õdusale jõulueelsele jutuvesmisele Hopneri majja, kuhu on oodatud nii väikesed kuulajad kui ka suured muinasjutu- ja muusikasõbrad. Sellel aastal jutustab Polina isiklikke lugusid ja muinasjutte mida ta on kaasa toonud kaugetelt maadelt ja mis pajatavad talvisest pööripäevast, päikesest, talve rõõmudest ja elust enesest. Kõik Polina jutuvestmised on eriti südantsoojendava ja lummava õhkkonnaga, mida ta loob oma inspireerivate muinaslugude ja võluva autorimuusikaga, mida Polina esitab mitmetel haruldastel pillidel. Iga jutuvestmine on omanäoline. Sellepärast kutsub Polina päevasel ajal kõiki lapsi, nende vanemaid ja kõiki lapsemeelseid kuulajaid; õhtusel ajal aga kutsub ta suuremaid lapsi ja nende vanemaid, noori ja täiskasvanuid kuulama lugusid, naerma, mõtisklema elule, ajama talvekülma eemale ja tervitama päikest.

Polina Tšerkassova on muusiku ja antropoloogi taustaga jutuvestja, kes põimib muinasjutte ja inspireerivaid isiklike lugusid oma imetabaste pillide muusikaga. Tal ilmusid kolm jutuvestmise audioraamatut CD plaatide näol, mis on mõeldud kõikidele vanustele ning millest üks ("Helisevad muinaslood", 2017) oli nomineeritud Kultuurkapitali kirjanduse aastapreemiale. Tema tegevustest ja loomingust saab rohkem teada tema Facebooki lehel või kuulata siin: music.polinastoryteller.com

 
 
Piletid müügil Piletilevis
Täispilet 12€
Õpilane 8€
Lastele vanuses 5-6a (k.a) sissepääs tasuta kui istuvad saatja süles
Vanusepiirang 4+
Kestus 1h
 

Сказочница и мультиинструменталист Полина Черкасова приглашает всех любителей добрых сказок, музыки и забавных историй на уютный сказочный концерт в Дом Хопнера 20 декабря в 13:00 и 18:00

Отметим вместе окончание Года эстонского устного предания и прогоним из наших сердце зимний холод и темноту.


20 декабря в 13:00 и 18:00 - на РУССКОМ языке

 Все концерты Полины проходят в особенной атмосфере, которую она создаёт вдохновляющими и ободряющими историями и своей авторской музыкой, которую исполняет на многих редких инструментах.

Этой особенно тёмной и холодной порой прозвучат самые тёплые истории Полины и весёлые сказки разных народов мира, чтобы прогнать темноту, угнетённость и страхи, и наполнить сердца радостью и теплом. Именно такие истории собирается Полина рассказать гостям в этот зимний предпраздничный день.

 На месте можно будет приобрести аудиокниги Полины с добрыми сказками и музыкой:
"Когда мы вырастем" (2018)
"Птичьи сказки" (2019)

БИЛЕТЫ в Piletilevi: https://www.piletilevi.ee/.../polina-tserkassova-talvise.../

О БЕЗОПАСНОСТИ. В продаже только ограниченное количество билетов. Зал будет заполнен меньше, чем наполовину. Так всем слушателям хватит места и останется достаточное расстояние между стульями, даже для душ, которые тоже могут захотят погреться у нашего зимнего солнышка и послушать сказки:) Просим носить маски, которые можно будет получить перед началом, и продезинфицировать руки при входе. Если чувствуете симптомы болезни, пожалуйста, останьтесь в этот раз дома - мы обязательно встретимся в другой раз! А если у Вас душевное недомогание или угнетённость, то этот концерт как раз для Вас, ведь весёлый добрый Рассказ - этот как раз то, что Вам надо!


KATEGOORIAD: Kontserdid