Möödunud: Polina Tšerkassova / Talvise päikese muinaslood (eesti keeles)

19.12.2020 kell 13:00 - 18:00

 

19.detsembril  kell 13:00 / 18:00 (eesti keeles)

Jutuvestja ja multi-instrumentalist Polina Tšerkassova kutsub traditsiooniks saanud õdusale jõulueelsele jutuvesmisele Hopneri majja, kuhu on oodatud nii väikesed kuulajad kui ka suured muinasjutu- ja muusikasõbrad. Sellel aastal jutustab Polina isiklikke lugusid ja muinasjutte mida ta on kaasa toonud kaugetelt maadelt ja mis pajatavad talvisest pööripäevast, päikesest, talve rõõmudest ja elust enesest. Kõik Polina jutuvestmised on eriti südantsoojendava ja lummava õhkkonnaga, mida ta loob oma inspireerivate muinaslugude ja võluva autorimuusikaga, mida Polina esitab mitmetel haruldastel pillidel. Iga jutuvestmine on omanäoline. Sellepärast kutsub Polina päevasel ajal kõiki lapsi, nende vanemaid ja kõiki lapsemeelseid kuulajaid; õhtusel ajal aga kutsub ta suuremaid lapsi ja nende vanemaid, noori ja täiskasvanuid kuulama lugusid, naerma, mõtisklema elule, ajama talvekülma eemale ja tervitama päikest.

Polina Tšerkassova on muusiku ja antropoloogi taustaga jutuvestja, kes põimib muinasjutte ja inspireerivaid isiklike lugusid oma imetabaste pillide muusikaga. Tal ilmusid kolm jutuvestmise audioraamatut CD plaatide näol, mis on mõeldud kõikidele vanustele ning millest üks ("Helisevad muinaslood", 2017) oli nomineeritud Kultuurkapitali kirjanduse aastapreemiale. Tema tegevustest ja loomingust saab rohkem teada tema Facebooki lehel või kuulata siin: music.polinastoryteller.com

 
Piletid müügil Piletilevis
Täispilet 12€
Õpilane 8€
Lastele vanuses 5-6a (k.a) sissepääs tasuta kui istuvad saatja süles
Vanusepiirang 4+
Kestus 1h
 
❄ TURVALISUSEST: Kontserdile müüakse piiratud koguses pileteid. Saali täituvus on vähem kui pool, nii jääb kõigile piisavalt ruumi, ka hingedele, kes ka paistavad end talvise päikese käes. Saalis on tagatud piisav distants toolide vahel. Külalistel palutakse kanda maski, mida jagatakse kohapeal. Viirusetegelinski jaoks on olemas ka desinfitseerimisvahend, mida palutakse enne saali sisenemist kätele pritsida.
Kui tunned haiguse sümptomeid, siis ole palun kodus, sest me kohtume kindlasti järgmine kord muinasjuttude ja muusika keskis. Aga kui Sul on hingeline tüdimus või kurnatus, siis tule kindlasti, sest hea inspireeriv ja lõbus Lugu on see, mida Sa praegu vajad!

KATEGOORIAD: Kontserdid

Sündmuste kalender

> September 2023 >
Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede Laup Pühap
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301