Möödunud: Полина Черкасова. Сказочный вечер и презентация диска ''Когда мы вырастем''

9.12.2018 kell 19:00

 

Eesti keeles:
8.detsembril kell 19:00
15.detsembril kell 19:00

Vene keeles:
9.detsembril kell 19:00
15.detsembril kell 17:00

Oled sa unistanud, et jõulud oleksid nii nagu vanasti - mõnus koosolemise aeg, sekka natuke muinasjutte ja muusikat?
Polina Tšerkassova on antropoloog, muusik ja muinasjutuvestja, kes põimib kaugetelt maadelt toodud tõsielulugusid ja muinasjutte oma muusikaga, mida ta esitab erinevatel haruldastel pillidel. “Kas sa mäletad oma lapsepõlve unistusi?” – nii alustab Polina uut muinasjuttu ning võtab kätte imetabase välimuse ja kõlaga pilli.
Polina ise räägib, et tänapäeval vajavad muinasjutte eelkõige täiskasvanud – lapsed tunnevad ja saavad kõigest aru nagunii: “Väga tihti ütlevad mulle kuulajad, et pärast muinasjuttude kuulamist tekkis neil soov kirjutada unustatud sõbrale, helistada lähedasele inimesele või teha midagi head.” Ja nii on muinasjutuvestmist kasutatud aegade algusest selleks, et inimesi vaimustada ja julgustada, neid hoiatada või õpetada midagi tähtsat – kuidas selles keerulises maailmas elada.


Polina esimene plaat muinasjuttude ja autorimuusikaga “Helisevad muinaslood” oli nomineeritud Eesti Kultuurkapitali kirjanduse aastapreemiale. Uuel albumil “Kui me suureks saame” on inspireerivad muinaslood, nii rahva- kui ka autorilood, mis räägivad lapsepõlvest ja täiskasvanuks saamisest, õnne ja oma elutee otsimisest. See album on mõeldud nii täiskasvanutele kui ka lastele. Kõik leiavad sealt enda jaoks huvitavaid teemasid, mis peegeldavad meie igapäevast elu, meie suhteid ja suhtumist meid ümbritsevasse maailmasse.

Pileti hind 5€

Soovitatav vanus alates 5.eluaastast.
Lapsele kuni 8 a (k.a.) sissepääs tasuta.

Kestus 1 h.

Piletid Piletilevist või enne algust kohapealt.


KATEGOORIAD: Kontserdid