Möödunud: Olivia Colboc plaadi "Vulnerability" esitluskontsert Tallinnas

24.11.2018 kell 18:00

Kutsume Sind pianisti ja helilooja Olivia Colboc’i Euroopa turnee kontserdile “Concert in Movement” Tallinnas, 24. novembril. Esitlusele tulevad meloodiad uuelt plaadilt “Vulnerability” (“Haavatavus”).

Oled väga teretulnud südamlikule ja kaunile klaverikontserdile "Concert in Movement" ehk "Kontsert liikumises". See on muusikaliselt hingepuudutav kontsert, kus lisaks tavapärasele muusika kuulamisele ja nautimisele, on loodud saalis võimalus ennast hästi ja vabalt tunda - elava muusika saatel ennast väljendada läbi liikumise ja jalutamise, tantsimise, lihtsalt olemise, istumise ja lamamise, unistamise, kirjutamise või joonistamise. 

Iga kontsert on unikaalses loomises ja Olivia Colboc loob muusikat suure armastusega - selle tugevaks algtaotluseks on tuua maailma tervendust. Kuna loomulik olemine on meie suurimaid tervendajad, siis soovibki Olivia, et lubaksime kontserdil tema muusikal ennast kanda ja olla seal nõnda, nagu soovime - olgu siis istudes, liikudes või pikali olles.

- Kujutle ennast ilusas ja hubases ruumis, kus on suur klaver…
- Kujutle, et muusika hakkab helisema ja kutsub Sind rännakule…
- Kujutle, et Sa võid kontserdi ajal ennast vabalt tunda ja liikuda: kõndida, tantsida, pikali olla, istuda, kirjutada, joonistada… 
- Kujutle, et Sa võid väljendada kõiki oma tundeid ja tekkivaid meeleolusid: rõõmu ja naeru, pisaraid ja kurbust, vaikust ja rahunemist, mediteerimist ja unelemist!

Oled südamest oodatud klaverikontserdile “Kontsert liikumises”!

Kohapeal on otsetõlge inglise keelest eesti keelde.

Plaadi "Vulnerability" ehk "Haavatavus" kauneid meloodiaid on Sul juba enne kontserti võimalik kuulata Olivia kodulehelt https://www.oliviacolboc.com/buy-music-en või Spotify, itunes, Bandcamp ja Google Play vahendusel. Südamlikku nautimist ♥

* Toimumisaeg:
24. november 2018 kell 18:00 – 20:30
(sissepääs alates 17:40)

* Asukoht:
Hopneri Maja, Raekoja plats 18, Tallinn
(www.hopnerimaja.eu)

* Piletiinfo:
Tavapilet 25 eurot, kahekesi tulles on pileti hind 20 eurot/in, soodushind õpilastele ja pensionäridele 15 eurot. 

* Broneerimine läbi Piletilevi süsteemi või enne kontserti sularahas kohapeal.
Kui Sa soovid väga kontserdile tulla, aga pileti hind on ainsaks takistuseks, siis palun kirjuta meile.

* Lisainfo:
Aivi Adena, aivi@sydamevalgus.com, +372 56 94 26 36
www.sydamevalgus.com

* Palun pane selga riided, millega tunned ennast mugavalt, võid kaasa võtta midagi lamamise alla, pleed, padjake vms ese, joogipudel, päevik ja kirjutusvahend, soovi korral värvilised pliiatsid vm.


OLIVIA COLBOC

Olivia Colboc on Pariisis resideeruv muusikaartist, kellel on tundlik ja õrn lähenemine helidele ja muusikale. Ta on klaverit mänginud lapsepõlvest saadik, nüüdseks juba üle 25 aasta. Olivia on intuitiivne klaveriartist, kes tunnetab helivibratsioone läbi oma keha ja lubab muusikal ennast mängida ja avaneda hetke maagias. See on kaasloomises ja ühenduses kogu ümbritsevaga – inimeste, klaveri ja keskkonnaga. Olivia annab soolokontserte nii Euroopas kui Aasias, musitseerib teadlikkuse sündmustel ja osaleb muusikuna erinevates töötubades (Viie Rütmi tantsu jms sündmusel), samuti aitab ta teistel artistidel ja luuletajatel ennast muusikaliselt väljendada ning annab kontserte haiglates jms raviasutustes. Olivia armastab ka ise väga teadlikku tantsu ja osaleb erinevates töötubades.

Olivia Colboc’i esimene plaat “Vulnerability” on leitav läbi mitmete platvormide: iTunes, Bandcamp, Spotify, Google Play.

Rohkem informatsiooni:
Kodulehekülg
Facebook lehekülg
Instagram


KATEGOORIAD: Kontserdid

Sündmuste kalender

> September 2023 >
Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede Laup Pühap
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301