Möödunud: Brenda McMorrow kontsert Katariina Kirikus koos pärimusmuusiku Triinu Tauliga.

28.06.2018 kell 19:00 - 21:00

Brenda McMorrow kontsert Katariina Kirikus koos pärimusmuusiku Triinu Tauliga.

IN ENGLISH BELOW

Tallinna Püha Katariina Kirikus, Vene tänav 14a.

28.06.18  19.00-21.00

Kontserdipileti hind 25€ , kohapeal 30€.

Muusika Ühendab! Kaks imelist naismuusikut: Brenda McMorrow Kanadast ja Triinu Taul Eestist, ühinevad sel õhtul Püha Katariina Kirikus, et jagada oma unikaalset kombinatsiooni folgist inspireeritud meloodiatest, maailma eri paikade rütmidest ja India pühadest mantratest. Neil kahel erilisel naisartistil on ainulaadne oskus kaasata kuulajaid oma helidesse, et luua hääle kaudu suuremat ühtsust ja südameavatust ning ühendada unikaalselt läbi muusika erinevaid maailma kultuure. Rütmidega toetab Eesti parim djembé mängija Ian Mikael Kirss.

 

 

Brenda McMorrow:

Brenda McMorrow on kanadalasest kirtani laulja, kellel on olnud rikkalik ja mitmekülgne muusikaline karjäär (ulatudes folgist jazzi ja bluegrassini). Praegu, olles pühendunud meie tõelise olemusega ühenduse loomisele ja selle ülistamisele läbi helide väe, on teda kutsutud reisima erinevatesse kohtadesse üle maailma, et jagada oma unikaalset kombinatsiooni folgist inspireeritud meloodiatest, maailma eri paikade rütmidest ja India pühadest Mantratest.

Brenda on laulja White Swan Records´I nimekirjas, mis on Colorado kaubamärk, eelkõige tuntud oma joogast inspireeritud lauljate poolest, nagu näiteks Deva Premal. Teda on saatnud Grammy auhinna võitnud tšellomängija David Darling ja tunnustatud Kirtani muusikud Jai Uttal, Wah!, David Newman, Girish ning Dave Stringer. Teda on kutsutud Bhakti jooga festivalidele ja üritustele üle Põhja-Ameerika, Euroopa ja Aasia.

Brenda koduleht:

www.Brendamcmorrow.com

Kuula muusikat:

https://www.youtube.com/watch?v=u2ERRgP7xFs

Triinu Taul:

Triinu Taul on ainulaadne laulja ja pärimusmuusik. Triinu omab tugevat sidet oma juurte ja loodusega. Tema lauluhääle kõlas peegeldub ürgsete loodusrahvaste teadvus ning müstilised dimensioonid. Triinu Tauli muusika on nagu killuke lopsakat ürgloodust. See on hetk, kus vaikib meel ja rahunevad mõtted, et leida end lähemal oma loomulikule olemusele ja olemisele. Lauljat on inspireerinud aastatuhandeid vanad regilaulud, nende sügav kujundite maailm, šamanism, Saami joig, Tuva kurgulaul ja teiste põlisrahvaste muusika. Ta peab muusikat ja harmooniat elust lahutamatuks osaks ja tajub, et harmoonia on oluline igal tasandil

Triinu koduleht:

www.triinutaul.ee

Kuula muusikat:

http://www.triinutaul.com/en/video/

IN ENGLISH

Brenda McMorrow Live in Tallinn

with Estonian folksinger Triinu Taul.

Katariina Church, Vene street 14a

28.06.18  19.00-21.00

Tickets 25€,  after 30€


 

Brenda McMorrow is a Canadian Devotional Kirtan artist who has had a rich and diverse musical career (from folk to jazz to bluegrass). Now, with a deep devotion to the unveiling and celebration of our true beings through the power of sound, she is invited to travel worldwide to share her unique blend of original folk-inspired melodies, world beats and sacred Indian devotional chants.

Brenda is a featured artist on the White Swan Records roster, a Colorado label well known for it’s high-profile yoga-inspired artists like Deva Premal. She has accompanied Grammy award winning cellist David Darling and esteemed Kirtan musicians Jai Uttal, Wah!, David Newman, Girish and Dave Stringer, and has been invited to Bhakti Yoga festivals and events across North America, Europe and Asia as part of her most recent tour schedule. When not on the Bhaktiroad, Brenda calls beautiful Guelph, Ontario home.

Brenda and her group of musical yoginis and yogis perform devotional songs and Kirtan “call and response”, inviting the audience to join them in invoking the blissful connection that sound can create between the physical and spiritual realms.

Brenda McMorrow homepage:

www.Brendamcmorrow.com

Listnen to Music:

https://www.youtube.com/watch?v=u2ERRgP7xFs

About Triinu Taul:

Triinu Taul is a unique singer and folk musician. Triinu has a strong connection with her roots and the nature. There is the consciousness of the ancient nations and mystical dimensions reflected in her voice. The music of Triinu Taul is like a piece of pristine nature. It is a moment when the mind becomes quiet and the thoughts calm down in order to get closer to your real essence. The singer has been inspired by old runic songs and their profound world of images, shamanism, Sami joik, Tuva guttural singing and the music of other native peoples. She considers music and harmony as an integral part of life and she feels that harmony is important everywhere. 

 

Triinu homepage:

www.triinutaul.ee

Listen to music:

http://www.triinutaul.com/en/video/

Kontserdi korraldaja:

Soul Flow OÜ

info@soulflow.ee

 


KATEGOORIAD: Kontserdid