Jooga

 

Neljapäeviti 

kell 12.00 - Hõbedased hetked - joogatund seenioridele
kell 14.00 - Lastejooga

 

Juhendaja: Kalli Suga

Registreerimine ja info: 55601768, info@kallikodu.ee

 

Pikamelt Kallist:

Olen läbi elu tundud austust ja huvi inimeseks olemise  vastu. Inimese areng ja sellega seonduv tundus juba lapseeas minu jaoks tõeliselt põnev ja soovisin sellega tulevikus oma tööelu siduda.

Erialane tegevus pakkus mulle suurepärase võimaluse inimestega mitmetel tasanditel suhelda. Peale aastatepikkust töötamist finantssektoris omandasin Tallinna Ülikoolis sotsiaalteaduste magistrikraadi ning olin aastaid tegev sotsiaalvaldkonnas. Olen südamest tänulik kõigi nende rikkalike kogemuste ja jagamiste eest, mis on saanud mulle osaks olles kaasteeliseks paljudele peredele, õpetajatele, eakatele, puuetega inimestele, töötutele, kodututele ning lastele ja noortele, kelle lood mind laste turvakodus töötades sügavalt puudutasid. Õppejõuna Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis koordineerisin muuhulgas lapsehoidjate õpinguid, õppides sealjuures hindama õpetamise protsessi arendavat ja inspireerivat lisaväärtust.  Seejärel viis teekond mind  lapsevanemate vestlusringide juhendamise ja laste loovhariduseni. Läbides üha uusi erialaseid täiendkoolitusi tundsin siiski, et see kõik ei ole piisav.

Osaledes Mehhikost pärit Kundalini jooga õpetaja Sukhdev Kaur Khalsa juhendatavas “Teadlike lapsevanemate koolis”, sain kinnitust, et lisaks klassikalisele arenguteooriale on  mitmeid olulisi aspekte, mis inimese terviklikuks arenguks  tähelepanu vajavad. Läbisin ka Kundalini jooga algajate kursuse. Samal ajal oli minu noorim laps leidnud samuti tee joogani ja osales lasteiooga tundides Manavjeet Kauri juures, kelle entusiasm lastejooga edendamisel on väga inspireeriv. Seega otsustasin haarata kinni võimalusest õppida lastejooga õpetajaks ja mul on siiras rõõm omandatud teadmisi  jagada. Kundalini jooga on teadlikkuse jooga ja selle holistiline käsitlus keha, meele ja hinge tasakaalustamisest oli täpselt see, mida oma ellu vajasin.

Olles ema kolmele imelisele ja erilisele lapsele, olen mõistnud, et iga inimene on erakordne, igaühes on peidus kordumatus. Unistan, et kõigi inimeste potentsiaal saaks täielikult avalduda ning suudaksime igas hetkes õnnelikud ja tänulikud olla. Usun, et olles heas kontaktis oma tõelise olemusega, suudame luua enese sees ja  ümber rohkem rõõmu ja rahulolu.
Kundalini jooga õpetajate koolkonna looja Jogi Bhajan on öelnud:

Happyness is Your Birthright, live it“ ja seda uskumust soovin ma jagada.

Jätkan õpinguid  rahvusvahelise Karam Kriya  Level 1 Kundalini jooga õpetajate koolitusel. Lisaks laste ja täiskasvanute joogatundide juhendamisele kirjutan ajakirjale Sport kuidas hoida vormis oma vaimu, juhendan lapsevanemate vestlusringe ning leian igapäevaselt aega naermiseks ja unistamiseks :-).

 

Armastuse Valgust!

Kalli Nishan Priya Kaur

Koduleht: www.kallikodu.ee

 


Sündmuste kalender

> Detsember 2017 >
E T K N R L P
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031